درباره ما

About Us

Our Company

Who We Are

نام تجاری (برند) کاوش دانه بر پایه ای مستحکم از به روز ترین یافته های علم تغذیه دام و طیور و تجربیات علمی بنیان شده است. مدیریت مجموعه کاوش دانه بر عهده آقای دکتر طاهرخانی میباشد که ضمن دارا بودن دکتری تخصصی (PH.D) در رشته تغذیه طیور و عضویت هیئت علمی دانشگاه,تجربه علمی کافی و وافی از جنبه های مختلف پرورش طیور را به همراه دارند.

بر پایه پژوهش ها و تجربیات علمی به دست آمده طی سالهای فعالیت مستقیم در عرصه کارخانه های تولید خوراک, کنستانتره و مکمل, در مجموعه تولید کنستانتره و مکمل کاوش دانه برخلاف سایر تولید کنندگان فرآیند تولید کنستانتره و مکمل در یک برج تولید مرتفع(۲۲ متر در ناحیه تاج) انجام میگیرد.

عدم استفاده از برج تولید با ارتفاع مناسب در تولید کنستانتره سبب کاهش کیفیت میکس کنستانتره تولیدی به دلیل دمیکس شدن کنستانتره در نتیجه اجبار به استفاده از بالابرهای قاشقکی جهت انتقال کنستانتره تولید شده از میکسر به دستگاه کیسه گیر خواهد شد.

استفاده از برج تولید ضمن تضمین بالاترین کیفیت میکس در کنستانتره تولیدی سبب کاهش هزینه های تولید به دلیل کاهش استفاده از نیروی انسانی نیز خواهد شد. استفاده از سیستمهای تولید کاملا اتوماتیک میزان خطای انسانی را در این مجموعه نزدیک به صفر کرده است. قرار گرفتن مجموعه تولیدی کاوش دانه در استان قزوین, شهرستان تاکستان, سبب سهولت دسترسی به اقصی نقاط کشور با حداقل هزینه های حمل شده است.